





samoo96 pisze:No spoko mogę się mylić.. Ale wydawało mi się zawsze że to ma tą samą rame..






samoo96 pisze:Ale kształty kształtami.. Jak Ci się bak trzyma? na jednej śrubie pod siedzeniem i dwuch wystających bolchach z gumą ? czy inaczej?





tylko będziesz musiał poluzować troche łańcuch.. 












Z wysyłką wydzie mnie to 46zł xD Kit z tym ważne że warto
( ponoć to tosamo xD ) Tylko ojca namówić 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości