




modó³ wm mugen sport cdti


więc póki co zostają stare a ja będe myślał jak to wszystko zamaskować, żeby jakoś wyglądało.



A cebra miodzio jak zwykle 

giną gdzieś na tle całego moto
smd czy zwykłe ?






bo taka drogowa to w ch** droższa. takie kierunki jak ja mam na tyle z homo kosztują koło 120zł za komplet, bez koło 20 

w nsrce miałem troche inne strzałki i bez żadnej homologacji, były za***iste, mocno świeciły tylko troche bardziej na czerwono niż pomarańczowo. ale teraz chciałem spróbować z innymi. mi się podoba, kierunkowskaz w moto to nie jest według mnie żaden element ozdobny, ma być jak najmniej widoczny do momentu użycia go.



http://allegro.pl/zaslepki-adaptery-kie ... 75367.html
[/URL]




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości