Próbe z benzyną robi się przez 15 min.
Jeżeli nie ma dużych wycieków, to tylko podocierać.




Zawory po docieram, kupię uszczelniacze i UPG na tym się zakończy ta robota przynajmniej na razie 














lukaszw103 pisze:ReallY nie przejmuj sie tym matowym. Zawór wydechowy moze być wykonany z innego materiału, w końcu musi byc odporny na spaliny które tam mają dosyc wysoką temperature. Dlatego tez moze sie cieżej polerować itd.W mechanice samochodowej zabronione jest zamienianie zaworów ssacy/wydechowy jesli ich srednica jeat taka sama. Zresztą on ma byc szczelny a nie blyszczeć , i tak po pierwszym odpaleniu polysk zniknie
Składaj to i bezawaryjności życze



Wyjaśnione . Koniec off topu.
Odpalił od strzała. Drugi kolega wspawał mi mały db killer może go założę przez weekend 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości