Od jakiegoś czasu jeżdżę apką, co tu dużo ukrywać, moto zaje+biste
Kilka miesięcy z nią dało dużo frajdy, teraz chciałbym coś innego. Dlatego też pisze tu, może komuś się marzy dorosły motocykl za nie duże pieniądze do pośmigania po polach, łąkach lasach i drogach
\
najbardziej interesuje mnie zamiana na jakieś inne moto z dopłatą lub bez ale sprzedać też mogę (3k do nego)
kontakt: pw, pw olx, tel podany na aukcji. http://olx.pl/oferta/aprilia-pegaso-600-650-enduro-cross-CID5-ID8ApLd.html


