• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

aprilia pegaso 600

Jeżeli chcesz coś sprzedać to zamieszczasz tu ogłoszenie :)
Awatar użytkownika
kamil_gs
Majster
Majster
Posty: 129
Rejestracja: wt 05 lut, 2013
Lokalizacja: Sulikowo

aprilia pegaso 600

Postautor: kamil_gs » wt 20 sty, 2015

Siema, pewnie słabo mnie kojarzycie bo się w sumie nie udzielam, ale to dlatego że juz dawno nie mam chińskiego dupowozu <figielek> Od jakiegoś czasu jeżdżę apką, co tu dużo ukrywać, moto zaje+biste :) Kilka miesięcy z nią dało dużo frajdy, teraz chciałbym coś innego. Dlatego też pisze tu, może komuś się marzy dorosły motocykl za nie duże pieniądze do pośmigania po polach, łąkach lasach i drogach :> \

najbardziej interesuje mnie zamiana na jakieś inne moto z dopłatą lub bez ale sprzedać też mogę (3k do nego)
Obrazek

kontakt: pw, pw olx, tel podany na aukcji. http://olx.pl/oferta/aprilia-pegaso-600-650-enduro-cross-CID5-ID8ApLd.html


Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl