otóż jakiś czas temu znajomy przywiózł mi z zagranicy paczke części do naszych piździków.
Co do silnika się nadawało,to wziałem,reszta pasuje do innych moto.
Mam takie o to napinacze łańcucha
https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q= ... 8723157739
Są one produkcji szwedzkiej,z tego co wiem pasują do niektórych china power moto,nie pamiętam dokładnie co ma taki kształt napinacza,nie wiem czy nie barton fighter,zumico gr 500,zip neken itd.
cena to tylko 15zł z wysyłką. ja je dostałem za free,więc sprzedaje po cenie chińskiego shitu
pozdrawiam



