za***iste jest 



za***iste jest 


Teraz można spokojnie nabijać kolejne kilometry, może nawet wybiorę się w jakąś trasę
Ma ktoś z was coś sprawdzonego do smarowania łańcucha, żeby jak najdłużej się trzymało?



pięknie trzyma łańcucha, po innych syfach miałem w nsr całą felgę usraną 


A myjką myłem zawsze.modó³ wm mugen sport cdti


Zastanawiałem się do czego służy to pokrętło widoczne na zdjęciu komputera. Ma ktoś jakieś pomysły, można tym normalnie kręcić w obie strony. Wolę tego nie ruszać, bo jeszcze coś zepsuję 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości