Ale pięknie wygląda, naprawdę. A z silnikiem to już całkiem miazga będzie







Mam trochę nagrane i coś zmontuje pewnie za jakiś czas


modó³ wm mugen sport cdti






Zatarło się dolne łożysko korbowodu, tutaj filmik:

pewnie brzytwa teraz?




Jak widzę posiadania terenowego motocykla jest bardzo kosztowne i nie ma co brać po taniości markowca.
Ale wole kupić do remontu i wiedzieć że jest zrobione dobrze a nie "tak po remoncie bla bla".

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości