





a silnik racja, w f3 jest idiotoodporny



a taka to jeszcze twoim wnukom będzie służyć 

xD



a do tego jeszcze A2 w prezencie. Jej stan normalnie mnie powala, malowanie prze kozak 

f3 nawet żebyś trupa kupił z przebiegiem 80 000km to byś jeszcze dokatował ją do 120 000km
ja ją wyrwałem dokładnie za tyle za ile sprzedałem NSRke, czyli 6200zł. Jak dla mnie to za***ista okazja bo jest tak pięknie utrzymana, że aż nie wierze












Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość