Zdjęcia po kupnie
Po pewnym czasie wymyśliłem że ją trochę zmodyfikuje i postanowiłem dać bak z przodu
Wyglądało to tak:
Przeróbka kranika
Pod siedzeniem był mały kuferek ale niestety nie mam zdjęć
Cud ,że chociaż te znalazłem
Niestety ją sprzedałem:(
Ale zarobiłem jeszcze na niej około 150zł





[/URL]
