Dominxd, przy instalacji każdego programu, gdy chociażby pyta o jakąś zgodę na instalację sprawdź 2 razy czy nie chce na początku o jakiś pierdołowatych wtyczek zapodać, pasków zadań albo programów, chociażby instalatory z instalki.pl tak mają albo z dobrych programów. Dziadostwo jest niesamowite. Ale tez programy tj. Nero czy podobne tez mają swoje różne wtyczki, dlatego jak wczesniej mówiłem sprawdź kilka razy przy instalacji. Swoją drogą instalacja Ad-block'a to też dobry interes, o wiele tego cholerstwa mniej
