








!!!!!












, tak se fikusnie odstaje , myślę go potem przerobić trochę











Sprawdź to lewe, choć z przesiadki z takiego malutkiego gaźnika na taki duży to spalanie mogło sporo podskoczyć, jeśli równo schodzi z obrotów i silnik ładnie pracuje to pewnie lewego nie łapie, ale sprawdzić można.Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości