• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Pomóżcie !! pilna sprawda kupno peugeota xr6

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Pomóżcie !! pilna sprawda kupno peugeota xr6

Postautor: RADI » pt 04 mar, 2011

Siema !
Słuchajcie kumpel sprzedaje peugeota potrzebuje pilnie kasy więc sprzeda mi go za 2tys ...
tu jego foto : http://w769.wrzuta.pl/obraz/8jA2QMScCHi/xr66666
Dzisiaj się na nim przejechałem to po 8tys dosłownie czułem się jak na jakiejś hayabusie ( widziałem tylko na yt filmiki z hayabusa ) do ogara to wogóle nie ma porówniania .
Tylko jest jedna sprawa ... np. jak jest zimny to z rozrusznika pali bez problemu ... a jak się nagrzeje to jedynie pych koleś mówi że to wina aku. czy to jest prawda ?


Awatar użytkownika
imbirek
Majster
Majster
Posty: 101
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Pomóżcie !! pilna sprawda kupno peugeota xr6

Postautor: imbirek » pt 04 mar, 2011

Jeżeli Ci się podoba, spełnia Twoje wymagania to bierz :D Z takim problemem na pewno się uporasz :P Może po prostu nie ma ładowania dobrego albo w ogóle aku nie trzyma.
"ChoĂŚ bym PĂŞdziÂł CiemnÂą DolinÂą,
ZÂła SiĂŞ Nie UlĂŞknĂŞ -
Bo Halogen W MotĂłrze Mym Tkwi..."

MĂłj Ogar 900 --> http://imbirek22.mojemoto.pl/ (komentarze mile widziane) ;)

Awatar użytkownika
dyzio0394
Weteran
Weteran
Posty: 327
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: KĂŞtrzyn

Re: Pomóżcie !! pilna sprawda kupno peugeota xr6

Postautor: dyzio0394 » pt 04 mar, 2011

RADI, moim zdaniem jeżeli zimny pali na rozrusznik bez problemu a rozgrzany tylko na popych to tutaj należy szukać problemu w silniku. Zastanowił bym się na twoim miejscu nad nim chociaż za taką cene to można później jakiś tuningowy set 70ccm mu włożyć za 1000zł. :)
Obrazek
Moje SalmiÂątko ;D
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Salmo/117212
Zapraszam!!! Komentarze mile widziane, na pewno siĂŞ odwdziĂŞczĂŞ. ;)

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: Pomóżcie !! pilna sprawda kupno peugeota xr6

Postautor: Stunti » pt 04 mar, 2011

RADI, bierz i się nie zastanawiaj bo jest naprawdę okazja. Takie peugeoty po więcej naprawdę chodzą :) Mówię ci jak jest a nie żebyś kasę wydał. Kolega ma i naprawdę fajnie jeździ i tak bardzo się Niepsuje :)
Obrazek



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl