http://www.diabolini.pl/silnik-diabolini-estarter-p-62.html
Dziś mieli dostawę, przyszło im ponad 100szt tych silników, niestety większość jest już zamówiona.
Pytałem gościa to powiedział że jeszcze kilka się znajdzie dla kolegów z forum
gdyby był ktoś zainteresowany. Ja odbierałem osobiście (Andrespol, Stróża) ale bez problemów wysyłają kurierem.
Do tego dorzucają zajebis*y króciec, co widać na fotkach.
Zapłaciłem 969zł.
Silnik jest o tyle fajny, że ma ALU cylinder, 'motocyklowy' układ biegów 1-N-2-3-4 oraz co najważniejsze rozrusznik i to jeszcze DOLNY, co jest fajne bo nie ma problemów z montażem akcesoryjnych króćców i gaźników.
Sesja zdjęciowa:





, ale moim zdaniem, skrzynia N 1 2 3 4 fajniej się spisuje np. w mieście i na skrzyżowaniach 





