Siema !
Słuchajcie kumpel sprzedaje peugeota potrzebuje pilnie kasy więc sprzeda mi go za 2tys ...
tu jego foto : http://w769.wrzuta.pl/obraz/8jA2QMScCHi/xr66666
Dzisiaj się na nim przejechałem to po 8tys dosłownie czułem się jak na jakiejś hayabusie ( widziałem tylko na yt filmiki z hayabusa ) do ogara to wogóle nie ma porówniania .
Tylko jest jedna sprawa ... np. jak jest zimny to z rozrusznika pali bez problemu ... a jak się nagrzeje to jedynie pych koleś mówi że to wina aku. czy to jest prawda ?




Z takim problemem na pewno się uporasz
Może po prostu nie ma ładowania dobrego albo w ogóle aku nie trzyma.


