Kilka fotek z małej przejażdżki. LwG!
Kapeć wtf?




Kilka fotek z małej przejażdżki. LwG!

[/center]
, gdzie to jeździłeś że kapcia złapałeś ?
fajna felga z tyłu , ja jakoś nie przepadam jeździć po mokrym 


kaccerski pisze:haha, gdzie to jeździłeś że kapcia złapałeś ?fajna felga z tyłu , ja jakoś nie przepadam jeździć po mokrym
[/center]
[/center]

Stopki wytarte od łańcucha.

[/center]
Zmieniłem cały napęd łańcuch 420 zębatki na łańcuch 420 15/41z! Jak narazie chodzi jak bajka! I dzisiaj bęben tył!

[/center]Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości