





















Ja nie umiem wcale prawie 



a światełka całkiem ładnie wyglądają ;x ja bym śmigał XD
a światełka rzeczywiście słaby kolorek mają 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości