KucaQ pisze:Rebeluch, a 10 filtrów paliwa i podwójny filtr powietrza masz? Jak nie, to nie dbasz wystarczająco dobrze
Dobra kurde, wiesz o co mi chodzi.A poza tym ten "glut" był u mnie na pół šrednicy, a nie mam przelotu więc wszystkie opiłki zostały by w komorach, z czasem by wyleciały ale nie poto robie basowy pomruk, żeby słuchać metaliki









tyle ,że u mnie narośl była spora. od dawna bolał mnie ten temat. chwila pracy ,znaczy ok godziny i przelot zrobił się mega duży.wg sztuki tunerskiej powinien mn wzrosnąć.