KucaQ, a jak mamy na to mówić? Motorynka? Skuter? Hulajnoga, czy jeszcze ch** wie co jeszcze?
Są to małe ścigacze. Tak samo są małe choppery, nakedy, SM itd., które nie mają nic wspólnego ze swoimi większymi odpowiednikami, poza stylem (dzięki któremu nazywamy je: ścigacze, choppery itd.). Mały ścig wg mnie jest mniejszym naciąganiem niż robieniem z losia cruisera (bez obrazy)
Myślę, że problem kolegi został juz rozwiązany (niech bierze co serce i rozum podpowiadają) i temat się już wyczerpał, a to co będzie dalej to juz tylko spam i hejty, więc nie mam zamiaru się już tu odzywać
