KucaQ, Dzięki szkoda że teraz tak słabo strzela z tłumika

Dobry kolega co ma ogiego
UP! Wczoraj byłem polatać z kumplami wchodziłem w zakręd, ściągneło mnie i podbiło na dziurach mam taką zajebistą stacyjkę że jak jest przekręcona to kluczyk bez oporów wychodzi więc kiedy mnie podbiło kluczyk poszybował nie wiadomo gdzie słyszałem tylko jak walnoł o barierkę, jakieś 15m od wody...
Oto zdjęcia przedstawiające gdzie i jak leżącego go znalazłem
Na tłoku jeszcze ślady jak przywalił w niebieską barierkę
A oto zdjęcia z dziś, trzebabyło przywiązać bydle żeby nie odjechało
C.D.N
Ostatnio zmieniony pn 14 paź, 2013 przez
ReallY, łącznie zmieniany 1 raz.