• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Mody wizualne w GB

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Konrad
Specjalista
Specjalista
Posty: 170
Rejestracja: czw 16 maja, 2013
Lokalizacja: MiĂąsk Mazowiecki

Mody wizualne w GB

Postautor: Konrad » pn 07 paź, 2013

No to tak przez zimę planuję lekko zmodyfikować mojego GB

http://images64.fotosik.pl/227/bd69dbbe86b983eamed.jpg tak wygląda teraz

mam założone
* Przedłużki amortyzatorów

Macie jakieś pomysły na zmodyfikowanie, Chodzi mi o coś gustownego nie chce robić Wiejskiego Tuningu. Narazie mam w planach tylko zmianę wydechu, jeszcze nie wiem na jaki ale zmienię, no i jakiś kit 72 czy tam 110. Pomóżcie, aby mój gb był wyjątkowy :)


Awatar użytkownika
koranx
Majster
Majster
Posty: 77
Rejestracja: pn 16 wrz, 2013
Lokalizacja: FSL

Re: Mody wizualne w GB

Postautor: koranx » pn 07 paź, 2013

Jeśli chcesz by był wyjątkowy zrób go według własnego pomysłu .

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Mody wizualne w GB

Postautor: ReallY » wt 08 paź, 2013

Tak jak kolega wyżej pisze, zależy od gustu rób według własnego pomysłu to będzie wyjątkow.




Ja pier kolejny który nie wie co zrobić a bierze się za tuning...
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Mody wizualne w GB

Postautor: KucaQ » wt 08 paź, 2013

Co jak co, ale zakładanie takich tematów powinno być zakazane. Ludzie! Róbcie według własnego gustu, a nie, bo ktoś mi powie. Rozejrzyj się pod dziale Nasze motocykle, pooglądaj, może coś Ci wpadnie do gustu i zrobisz tak u siebie ;)
Bayeriche Motoren Werke

Kuba07124
Majster
Majster
Posty: 95
Rejestracja: ndz 06 paź, 2013
Lokalizacja: EÂłk

Re: Mody wizualne w GB

Postautor: Kuba07124 » pn 14 paź, 2013

Załóż paski kolorowe paski na kola lub pomaluj felgi, opuść przód jakies 3-5cm, na tyl mozesz zawsze załozyć przedłozki z czasem załóż szersze opony, ew. zmien przednia lampe.
Wzzzzzzzzzzzzzm. ;d



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl