




ale jak sie łądnie umyje i wypucuje to jest git tylko białe paski na kołach lepiej pasują 



Trochę wizualnie podreperujesz i bedzie cud miód i malina
hehe 




mój kompel też ma taką, wa takim samym malowaniu i też z 99r wcześniej bumkowi mowiłem że z 98r ale zapytałem i też z 99r ma 










I dbaj, żebyś kiedyś mógł podskoczyć



Nie wiem ile km dokładnie ale nadgarstki bolały



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości