Progress - 95%
Łoś prawie zakończony, zostało do dodania/wymienienia kilka elementów, które później zaktualizuję, ale w większej większości łoś jest zrobiony!
No więc tak, w łosiu zostało zrobione/zmienione/dodane:
- malowanie ramy, wahacza, tarczy hamulcowego, zacisku hamulcowego, riserów, mocowań atrap, stelaża aku, podnóżków pasażera wraz z mocowaniami, listwy pod przednią lampą, tylnego mocowania tylnego siedzenia, osłony łańcucha i "trzymaka" bębna na czarny metallic, oraz klakson i mocowania siedzeń na czarny połysk,
- kierunki chromowane jajka tył długie, przód krótkie z daszkami,
- manetki chromowane z emblematem po boku,
- pas na bak własnej roboty,
- nowe obszycia siedzeń,
- malowanie góry silnika na czarny mat,
- wymiana tylnej opony z Dunlop D404 130/90-15 na Pirelli GTS23 120/70-15.
Ze zmian mechanicznych to po raz kolejny iskrownik.
A teraz fotki!
... bitch!
Mam nadzieję, że Wam się podoba i będziecie zdrowo komentować!
Pozdrawiam
