• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

WIELKI NEGATYW ogorekadrian

Po transakcji wypadałoby wystawić komentarz kontrahentowi :)
Awatar użytkownika
StreetoOo
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: śr 30 maja, 2012
Lokalizacja: Wlkp

WIELKI NEGATYW ogorekadrian

Postautor: StreetoOo » czw 25 lip, 2013

A więc - kupił ode mnie wał, gdzie zaznaczał - że bardzo mu się spieszy, pojechałem na pocztę tego samego dnia (8km) wysłałem PACZKĄ POBRANIOWĄ PRIORYTETOWĄ w poniedziałek - we wtorek była już u niego, na ''sprawdź gdzie jest moja przesyłka" napisano, że awizowano i czekają do odbioru w placówce, a on nic. Na GG NIE odpisuje wcale! ODRADZAM !

Jestem 26zł w plecy + koszty dojazdu na pocztę.

PS : Oczekiwanie przesyłki do odbioru w placówce 2013-07-23 18:06 UP Małogoszcz
Zwrot do urzędu nadania 2013-07-24 18:03 UP Małogoszcz
Wysłanie przesyłki 2013-07-25 06:21 UP Małogoszcz
Ostatnio zmieniony czw 25 lip, 2013 przez StreetoOo, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam LwG


Awatar użytkownika
kamalik
Weteran
Weteran
Posty: 434
Rejestracja: wt 19 lut, 2013
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:

Re: WIELKI NEGATYW ogorekadrian

Postautor: kamalik » czw 25 lip, 2013

Ja nigdy nikomu z forum nie ufałbym na słowo. Tylko allegro. Sam popełniłeś błąd, ale to nie znaczy że on jest niewinny. Po prostu Cię wykorzystał.

wapi

Re: WIELKI NEGATYW ogorekadrian

Postautor: wapi » czw 25 lip, 2013

Dlatego ja nie chce wysyłać za pobraniem, wysłałem raz do gościa i później 35zł w plecy byłem -.- I teraz tylko wpłata na konto i mogę na allegro wystawić.To samo miałem z WrednY powiedział, że bierze a na wieczór mi pisze, że jak nie chce mu wysłać za pobraniem to rezygnuje, a na allegro już zamówił...... Jeszcze bezczelnie potrafił mi wystawić negatywny komentarz Sprzedawca oszust, kłamca, krętacz Nie polecam !!!


A StreetOo Jak najbardziej POLECAM bo kupowałem u niego karter i było wszystko gitara. ;]
Ostatnio zmieniony czw 25 lip, 2013 przez wapi, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
StreetoOo
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: śr 30 maja, 2012
Lokalizacja: Wlkp

Re: WIELKI NEGATYW ogorekadrian

Postautor: StreetoOo » czw 25 lip, 2013

wapi, To Ty ten karter brałeś ? <smile>
Tak wiem, że jest w tym też trochę mojej winy - ale nie pierwszy raz już tak wysyłałem. A nie wystawiłem też dlatego - chciałem iść mu na rękę i wysłać w tym samym dniu, a akurat tak transport mi pasował..
Pozdrawiam LwG

Awatar użytkownika
WrednY
Majster
Majster
Posty: 114
Rejestracja: pt 30 gru, 2011
Lokalizacja: Siedleczka

Re: WIELKI NEGATYW ogorekadrian

Postautor: WrednY » czw 25 lip, 2013

wapi, hmm bo jak na początku gadasz że wszystko sprawne a potem że trzeba zrobić to się sam zastanów chłopie co pi***olisz ...
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu
przeÂżywasz wiĂŞcej w ciÂągu 5 minut
niÂż niektĂłrzy ludzie przez caÂłe swoje Âżycie."

Burt Munro


Awatar użytkownika
StreetoOo
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: śr 30 maja, 2012
Lokalizacja: Wlkp

Re: WIELKI NEGATYW ogorekadrian

Postautor: StreetoOo » czw 25 lip, 2013

WrednY, fajnie, tylko szkoda, że ten temat nie jest do tego.
Pozdrawiam LwG

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: WIELKI NEGATYW ogorekadrian

Postautor: to&owo » czw 25 lip, 2013

dokładnie. ja nieraz też tak robiłem ,ale widzę ,że już nikomu nie można ufać. kiedyś wszystko było ok,a dziś hołoty się nalazło i takie kwiatki

wapi

Re: WIELKI NEGATYW ogorekadrian

Postautor: wapi » czw 25 lip, 2013

WrednY, Raczej ty pierd.... jak potłuczony bo napisałem ci wszystko co było robione i trzeba było założyć tylko iskrownik bo magneto było na 6 cewek cylek i głowice i za 100zł chciałem ci go sprzedać.

Awatar użytkownika
WrednY
Majster
Majster
Posty: 114
Rejestracja: pt 30 gru, 2011
Lokalizacja: Siedleczka

Re: WIELKI NEGATYW ogorekadrian

Postautor: WrednY » pt 26 lip, 2013

wapi, tak sie teraz tłumacz :)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu

przeÂżywasz wiĂŞcej w ciÂągu 5 minut

niÂż niektĂłrzy ludzie przez caÂłe swoje Âżycie."



Burt Munro

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: WIELKI NEGATYW ogorekadrian

Postautor: to&owo » pt 26 lip, 2013

czy wy k***a jesteście ograniczeni ? załóżcie swój temat.

wapi

Re: WIELKI NEGATYW ogorekadrian

Postautor: wapi » pt 26 lip, 2013

speeder, Raczej to WrednY, jest ograniczony bo mam rozmowe GG i jakbym chciał to bym mu zjechał opinie, ale po co ??

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: WIELKI NEGATYW ogorekadrian

Postautor: kedzior96 » pt 26 lip, 2013

kurde zawsze wysyłam za pobraniem ale od teraz będę pobierać opłatę za wysłanie i dopiero będę mógł wysłać towar. chyba że to będzie dla zaufanej osoby z forum.
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>

Awatar użytkownika
StreetoOo
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: śr 30 maja, 2012
Lokalizacja: Wlkp

Re: WIELKI NEGATYW ogorekadrian

Postautor: StreetoOo » pt 26 lip, 2013

wapi, & WrednY, wypier*alać z tego tematu!

A i tak ps. ciekawe dlaczego kolega ogorekadrian się nie odzywa a na forum przebywa.. strach? czy brak wytłumaczenia?
Ostatnio zmieniony pt 26 lip, 2013 przez StreetoOo, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam LwG

wapi

Re: WIELKI NEGATYW ogorekadrian

Postautor: wapi » pt 26 lip, 2013

Bo musiałby zwracać za przesyłki, mi taki hu*** do tej pory nie oddał kasy i 35zl w du** jestem :/

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: WIELKI NEGATYW ogorekadrian

Postautor: kedzior96 » pt 26 lip, 2013

StreetoOo, każdy złodziej się prawdy boi...
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>



Wróć do „Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl