A więc - kupił ode mnie wał, gdzie zaznaczał - że bardzo mu się spieszy, pojechałem na pocztę tego samego dnia (8km) wysłałem PACZKĄ POBRANIOWĄ PRIORYTETOWĄ w poniedziałek - we wtorek była już u niego, na ''sprawdź gdzie jest moja przesyłka" napisano, że awizowano i czekają do odbioru w placówce, a on nic. Na GG NIE odpisuje wcale! ODRADZAM !
Jestem 26zł w plecy + koszty dojazdu na pocztę.
PS : Oczekiwanie przesyłki do odbioru w placówce 2013-07-23 18:06 UP Małogoszcz
Zwrot do urzędu nadania 2013-07-24 18:03 UP Małogoszcz
Wysłanie przesyłki 2013-07-25 06:21 UP Małogoszcz




!
![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)





