








Zmotywowaliście mnie
Pawlos312, zobacz sobie na PJ użytkownika nor3k_racing, on ma białe paski.

Już teraz bym założył, ale poczekam, i tak mnie nikt nie widzi 





Jak ja
Na wiosnę zakładam 

Czarne felgi i pasowałby do nich taki biały pasek(najlepiej białe wg mnie). W classicu to nie ma sensu zakładać to. Felgi są już wypolerowane i nic nie będzie się rzucać w oczy wtedy 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości