ale się spinacie
strasznie mi się podoba ta cbr

wogóle chyba jedno z ładniejszych moto
a co do ganiania z psami , u mnie gliniarz dognał zzr 600 rr ,dobrze napisałem ? astrą . a np. w wawie mają cywilne bmw 1100 ss czy tam rr i ziomki mówią ,że koleś tak kosi na tym ,że szok.
w siedlcach mają tego passata cc i octavie rs ,ale ch** jak nie potrafią jeździć
