• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
racing123
Specjalista
Specjalista
Posty: 180
Rejestracja: czw 04 lip, 2013
Lokalizacja: Sandomierz

Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: racing123 » pt 05 lip, 2013

Siemanko wszystkim, mam takie pytanie da się jakoś przerobić tablice od prędkościomierza? Chodzi mi o to żeby było np 90km/h albo więcej na tablicy. Czy trzeba nowe kupić?


Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: Spidi67 » pt 05 lip, 2013

Zwyczajnie robisz skan tarczy , przerabiasz ją w jakimś programie do grafiki , drukujesz najlepiej na papierze do fotografii i gotowe .
Tu masz gotowce do wydruku http://moto-4t.pl/index.php?option=com_ ... &Itemid=56
<troll>

racing123
Specjalista
Specjalista
Posty: 180
Rejestracja: czw 04 lip, 2013
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: racing123 » pt 05 lip, 2013

Dzięki wielkie. :D

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: kedzior96 » sob 06 lip, 2013

ja mam gotowe do wydruku jak chcesz to pisz tutaj a podrzucę
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>

Awatar użytkownika
PablooS
Uczeń
Uczeń
Posty: 44
Rejestracja: pt 05 lip, 2013
Lokalizacja: GOP

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: PablooS » sob 06 lip, 2013

To podrzuć, bo mi też się przyda :)
Za pomoc odwdziĂŞczam siĂŞ piwem.
Terry Pratchett pisze:Oso­by u¿ywaj¹ce wiêcej ni¿ 3 wyk­rzyk­ników lub py­taj­ników to oso­by z za­burze­niami w³as­nej osobowoœci


racing123
Specjalista
Specjalista
Posty: 180
Rejestracja: czw 04 lip, 2013
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: racing123 » sob 06 lip, 2013

kedzior96. To podrzuć jak byś mógł bo mi są potrzebne, stawiam piwko. :D
Ostatnio zmieniony sob 06 lip, 2013 przez racing123, łącznie zmieniany 1 raz.

Matt_at
Praktykant
Praktykant
Posty: 75
Rejestracja: ndz 23 cze, 2013
Lokalizacja: Krosno

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: Matt_at » sob 06 lip, 2013

też bym się pisał

Fajny by byl jakby 0 było na dole a 100 tam gdzie 80 czyli tak jakgdyby przesunięte to wszystko
Ostatnio zmieniony sob 06 lip, 2013 przez Matt_at, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: Monster96 » sob 06 lip, 2013

na forum mieloch motocykle dajesz skan i chłopaki ci zrobią jakie tylko ci sie mażą ;) Przyznam niektórzy maja talent bo naprawdę fajne cuda robią ;)
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
PablooS
Uczeń
Uczeń
Posty: 44
Rejestracja: pt 05 lip, 2013
Lokalizacja: GOP

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: PablooS » sob 06 lip, 2013

Matt_at pisze:też bym się pisał

Fajny by byl jakby 0 było na dole a 100 tam gdzie 80 czyli tak jakgdyby przesunięte to wszystko


A wiesz że nie jest to takie proste? Chyba że idzie przestawiać "wskazówkę" która ci pokazuje prędkość. Bo np. teraz ci pokazuje 80km/h a jakby było tak jak ty napisałeś to wychodzi że jedziesz 80 km a na liczniku masz 100km/h :)
Za pomoc odwdziĂŞczam siĂŞ piwem.

Terry Pratchett pisze:Oso­by u¿ywaj¹ce wiêcej ni¿ 3 wyk­rzyk­ników lub py­taj­ników to oso­by z za­burze­niami w³as­nej osobowoœci

Matt_at
Praktykant
Praktykant
Posty: 75
Rejestracja: ndz 23 cze, 2013
Lokalizacja: Krosno

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: Matt_at » sob 06 lip, 2013

@PablooS

da się wskazówke przestawić i działa :) w ten sposób skalowałem swój do GPS

zawyżał o 6 Km/h więc wskazówkę z 0 obniżyłem i teraz działa co do km ;)
Ostatnio zmieniony sob 06 lip, 2013 przez Matt_at, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: KucaQ » sob 06 lip, 2013

Matt_at pisze:obniżyłem i teraz działa co do km

Nie pisz bajek, to jest chińskie i nie ma ch*ja, że nie oszuka.

Matt_at pisze:Fajny by byl jakby 0 było na dole a 100 tam gdzie 80 czyli tak jakgdyby przesunięte to wszystko

Ni dy rydy tak, musiałbyś przerobić cały mechanizm licznika.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1525
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: kaccerski » ndz 07 lip, 2013

KucaQ, jak to się nie da ? obcina się plastik ten na dole , daje inną tarczę licznika i przesuwa wskazówkę :P
"Prowizorka Trzyma Lata ! "
"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "
JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069

router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: KucaQ » ndz 07 lip, 2013

kaccerski, ale zauważ, że Matt_at, chciałby ścisnąć skalę, a bez przerabiania mechanizmu by się nie obeszło.
Bayeriche Motoren Werke

Matt_at
Praktykant
Praktykant
Posty: 75
Rejestracja: ndz 23 cze, 2013
Lokalizacja: Krosno

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: Matt_at » ndz 07 lip, 2013

ale ja nie chce zmieniać skali.... poprostu ją przesunąć ...jedni wycinają plastikżeby tam mieć 100km/h a ja chce wyciąć plastik żeby tam mieć 0 a 100 wyjdzie mi tam gdzie 80km/h

Odnośnie wyskalowania mojego licznika. NIe wiem czy masz uprzedzenie do chińskiego czy nie. Skoro mówie że wyskalowałem licznik razem z nawigacją. Przetestowałem i pokazywał idealnie jak ona to czemu Ty twierdzisz że tak nie jest ?? WIesz lepiej czy co ??

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: kedzior96 » ndz 07 lip, 2013

Obrazek

ja mam tak :)
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl