










Terry Pratchett pisze:OsoÂby uÂżywajÂące wiĂŞcej niÂż 3 wykÂrzykÂnikĂłw lub pyÂtajÂnikĂłw to osoÂby z zaÂburzeÂniami wÂłasÂnej osobowoÂści




Przyznam niektórzy maja talent bo naprawdę fajne cuda robią 

Matt_at pisze:też bym się pisał
Fajny by byl jakby 0 było na dole a 100 tam gdzie 80 czyli tak jakgdyby przesunięte to wszystko

Terry Pratchett pisze:OsoÂby uÂżywajÂące wiĂŞcej niÂż 3 wykÂrzykÂnikĂłw lub pyÂtajÂnikĂłw to osoÂby z zaÂburzeÂniami wÂłasÂnej osobowoÂści

w ten sposób skalowałem swój do GPS


Matt_at pisze:obniżyłem i teraz działa co do km
Matt_at pisze:Fajny by byl jakby 0 było na dole a 100 tam gdzie 80 czyli tak jakgdyby przesunięte to wszystko





WIesz lepiej czy co 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości