Bo bym chętnie odkupił tego wydecha (Chodzi mi o samą puszkę, tłumik xd) 



Bo bym chętnie odkupił tego wydecha (Chodzi mi o samą puszkę, tłumik xd) 
!

modó³ wm mugen sport cdti


!



Mogę Ci podać nawet dokładny kod



!
Ogień z Palestyny, Chiński pocisk

!
Przecież ten silnik z ramy wyrwie


Ile ram na zapas zakupiłeś ?
Dawaj więcej zdj i co najważniejsze - FILMY !
wiem co mówię
tfu tfu aby nie zapeszyć
ile za niego dałeś? 





Szkoda tylko, że jak jakaś część w silniku "pójdzie", to części tylko zza granicy.. Ale moc jest.



Ale pozdro w pracach


router_97 pisze: jak cię policja złapie to powiedz że góra silnika sprowadzona żeby lepiej się chłodził bo w trasy jeżdzisz


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości