Postautor: n0r3k » pn 01 lip, 2013
mam kask shiro ale troche styrany, niedlugo mam zamiar jechac po agv k4 i porzadne rekawice. teraz jezdze w kurtce grubej zimowej, ile kasy zarobie taki ciuch kupie, chcialbym jakies kombi ale to raczej nieosiągalne.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3
