Witam wszystkich już czas przyszedł żeby zaprezentować wam moją maszynę jaką jest Romet Komar 2350 z 1973 roku. Od jakiś lat 90 stał nie używany aż do 2006 roku kiedy to ja w końcu namówiłem tatę żeby coś z nim zrobić i go trochę wyremontować. wydaliśmy z tatą w niego jakieś 2000zł na wszystko ale się opłacało. aktualnie czeka go drobna naprawa otóż jedna szpilka od cylindra się ukręciła i trzeba go troszkę wyregulować. Komarka nie długo czeka rejestracja jak się uda to jako zabytek. Nie długo nowe foto ze starym widelcem widocznym na zdjęciu 2.
Oto Foto:
http://img810.imageshack.us/i/obraz002gl.jpg/
http://img822.imageshack.us/i/obraz190m.jpg/
http://img340.imageshack.us/i/obraz192a.jpg/
Bałaganu w garażu już takiego nie ma.






A co do komarka to ładny 






