• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kinroad Xt50py-5

Zaprezentuj swoją maszynę
ElPadrino
Posty: 3
Rejestracja: pn 10 cze, 2019
Pojazd: Xt110py-5

Kinroad Xt50py-5

Postautor: ElPadrino » czw 20 cze, 2019

Cześć ,
posiadam Kinroad Xt50py-5 . Zaczęło się od tego ze zakupiłem nie działający motorower za ,jak to się mówi , psi piniondz . Przerobiłem 50 ccm na 110 wkładając również nową ,mocniejszą skrzynie . Tylna zębatka zmieniona z 58z na 45z i wszystko ładnie śmiga . Plastiki poszły w czarny półmat. Prócz tego zmieniłem pierdoły typu licznik , kierunki , moduł itp. i wyrzuciłem nieszczęsny abs w przednim hamulcu. Z tego co już zdążyłem zauważyć w piździku prócz czaszy i ramy nie ma nic oryginalnego . Btw. poszukuje plastików pod siedzisko do tego modelu. :>


Awatar użytkownika
JOSEMORALES
Moderator
Moderator
Posty: 1124
Rejestracja: sob 04 cze, 2016
Pojazd: YAMAHA XJ600N
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Kinroad Xt50py-5

Postautor: JOSEMORALES » pt 21 cze, 2019

Wrzuć jakieś fotki maszyny :) i muszę cię zmartwić ale do tych silników nie występuje nic takiego jak mocniejsza czy też wzmocniona skrzynia biegów, są za to skrzynie z różnymi przełożeniami co przekłada się na rozkład mocy i długość biegów.

ElPadrino
Posty: 3
Rejestracja: pn 10 cze, 2019
Pojazd: Xt110py-5

Re: Kinroad Xt50py-5

Postautor: ElPadrino » sob 22 cze, 2019

Dobrze wiedzieć , dzięki :) ze zdjęciami będzie problem gdyż wszystkie jakie mam są za ciężkie żeby wrzucić :| taki tel. :( w przyszłym tygodniu wleci jeszcze przednia zębatka , zamiast 14z będzie 17 z . W tej chwili piździk wyciąga 80 km/h ale podejrzewam ze +3 zęby dadzą jakieś +10 km/h . Założymy - zobaczymy <radocha> Dziś modyfikowałem wydech , szkoda ze nie mogę wrzucić zdjęcia żeby pokazać bo naprawdę robi robotę . Dźwięk jest taki ze się w nim zakochałem i przelot bez dziwnych zwężek dał ok 5km/h . Ave !
P.S. Nie poszukuję już plastików bo znalazłem komplety do chińskich crossów za psi piniondz z mocowaniami które podejdą <hejka>
Teraz takie prawdziwe Ave !

Awatar użytkownika
JOSEMORALES
Moderator
Moderator
Posty: 1124
Rejestracja: sob 04 cze, 2016
Pojazd: YAMAHA XJ600N
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Kinroad Xt50py-5

Postautor: JOSEMORALES » ndz 23 cze, 2019

17z go zamuli.



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl