Malowanie zrobisz podobne czy zostaje seria czy jeszcze jakieś inne? (wiem, pisałeś kiedyś o tym ale nie chce mi się szukać
)



Malowanie zrobisz podobne czy zostaje seria czy jeszcze jakieś inne? (wiem, pisałeś kiedyś o tym ale nie chce mi się szukać
)




, jakoś trzyma , tragicznie nie ma ale jest na skraju wytrzymałości 


,
, , skręcę je po obu stronach , powinno wytrzymać




nie to co u mnie


, zbędna masa 



, wraz z amorkiem
, tylko go musze skrócić bo jest za długi z deczka xd
, no nic narazie jest tak










poczekam . Musze najpięrw z bratem sie pogodzić, bo 4 miesiące nie odzywam sie już, ale biznes to biznes
chyba ze sprzedał już 

, i tak to musze wzmocnić




! 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości