EDIT:
Dzisiaj założyłem koła i zaprowadziłem Kingę do ciepłego garażu. Jako tako próbowałem wypalać farbę na silniku, dekiel postawiony na sztorc, nagrzewnica nastawiona i od środka dmuchało. Po 10 minutach nie szło dekla dotknąć taki gorący i tak się grzał przez jakąś godzinę, może więcej
Ale wątpię że to cokolwiek dało.
Urwałem mocowanie lampy i gówno od podświetlenia rejestracji z błotnika, będzie rzeźbione, mocowanie urwane, klamka zapadła
Dzisiaj zamówione także sakwy, ciekawe kiedy przyjdą, jak dojdą to dam fotkę rzecz jasna
A teraz zdjęcia z dziś
Pozdrawiam





![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)


Na tych kołach od razu ładniej wygląda

