ale cylinder to jak gar w porówaniu z moim 50ccm xD znowu się czuję ,jakbym stał nago przy łysym xD
filtr paliwa maluch ,też taki mam ,gwałtowanie zwiększa przepływ paliwa xD





Tylko po samym wyglądzie, np. głowicy i cylindra widać, że to nie jest 50cc, no ale zależy od policjanta.




modó³ wm mugen sport cdti

Zobaczymy w przyszłości co się będzie działo z ramą
Wszystko będzie jak przyjdzie wydech i adapter do króćca od Adrola
. Właśnie robiłem go przez 3 dni
)
Mam dwóch wujków w policji (jeden to mój chrzestny
) Napis zedrę i bedę wpierdalał kit, że to seryjna 50
Mój moresku
Niecne plany masz
Jeździłem ETZ 301 "Bobka" (kumpel kuzyna)
Musisz mi nitro jeszcze założyć
Założe filtr od cinquecenta
(Foty są z przed tygodnia)
1 na cylindrze zdarte, założę taki fajny moduł z odcinką na przełącznik (jak przełącze jade 45 xd) Bd wciskał kit, że to 50 na 100%, 1000%o i że nawet Hubert z Milionerów by tak powiedział
Na pewno się uda

!
/
jak mnie policja nieraz zatrzymała to nawet na silnik nie spojżenli bo po co 




ale jak kto woli
Projekt fajny tylko czy chińska konstrukcja to wytrzyma ? 





Thx
Myślę, że rama wytrzyma... (Parę miesięcy
) Nie będę jeździł nim na kole xd
Dzięki za życzenia, trzym się
(Pracy jeszcze zostało sporo
)
!




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości