




!


niezwykle rzadki okaz xD ale bardzo łatwy w montażu 

Wsadzić 2 dodatkowe zawory w gniazdo świecy ? 
!



Daje w pi*** cały czas XD
!
ja u siebie przy 26mm nie moge zejsc ponizej 4/100km

!
tak plynnie mmmm... i pomysleć ze mozna jeszcze wiecej wycisnac na wiekszym gaźniku 


ale teraz kilometry lecą nieźle na tym silniku 


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości