• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Tarcze licznika

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Gabi9407
Posty: 4
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Jedlnia / Radom

Tarcze licznika

Postautor: Gabi9407 » pt 19 lis, 2010

ma ktoś może na kompie jakies ciekawe wzory tarczy liczniika do ogarka:) sam przeszukałem cały internet ale nie są zbyt fajne:) a ta co ja sobie zrobiłem jest taka nie zgrabna za bardzo:)


Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Tarcze licznika

Postautor: BeNeK » sob 20 lis, 2010

proszę może sobie wybierzesz jakąś są wyskalowane gotowe do druku
http://www.wzf.cba.pl/Pli...ka_ogar_900.doc
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
prezes
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 435
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: SÂławoborze/Koszalin

Re: Tarcze licznika

Postautor: prezes » sob 20 lis, 2010

Nie działa. A jeżeli chcesz pobrać i pobawić się w PS to jest u mnie na stronce:
http://www.ogar900.boo.pl/Poradniki/tar ... znika.html

Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: Tarcze licznika

Postautor: Prelude » sob 20 lis, 2010

prezes, Ja je ściągałem, i sobie przerabiałem, tyle, że tuszu nie mam, a tak plik psd. można w Gimpie też przerobić, jest za darmo, to taki odpowiednik PS.

Awatar użytkownika
Ogarek75
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: wt 16 lis, 2010
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Tarcze licznika

Postautor: Ogarek75 » sob 20 lis, 2010

Nie chce zakładać nowego tematu, Jak zdjąć wskazówki?


Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: Tarcze licznika

Postautor: Prelude » sob 20 lis, 2010

Ogarek75, Najpierw ściągasz te plastiki z wierzchu, ta od paliwa powinna lekko zejść, palcami złap, ta od prędkościomierza, zależy, jedna zejdzie lekko, a z inną się trzeba pomęczyć, śrubokrętem np. :]

Awatar użytkownika
Ogarek75
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: wt 16 lis, 2010
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Tarcze licznika

Postautor: Ogarek75 » sob 20 lis, 2010

Ja zdjąłem wskazówkę w obrotku od Poldona, to nie da się jej przymocować.

Awatar użytkownika
andyhetman
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Lublin

Re: Tarcze licznika

Postautor: andyhetman » sob 20 lis, 2010

ona jest na takiej igle osadzona i podważasz widelcem najlepiej i powinna wyjść. a co do włożenia jej z powrotem to nie ma najmniejszego problemu.. ciężej jest ją zdjąć niż z powrotem założć

Awatar użytkownika
prezes
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 435
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: SÂławoborze/Koszalin

Re: Tarcze licznika

Postautor: prezes » sob 20 lis, 2010

Ogarek75 pisze:Ja zdjąłem wskazówkę w obrotku od Poldona, to nie da się jej przymocować.

O polonezie to my nie rozmawiamy...]
A wracając do tej wskazówki prędkościomierza to trzeba sporo siły użyć - tylko też trzeba to ostrożnie zrobić bo możemy ułamać.

Dziara
Uczeń
Uczeń
Posty: 38
Rejestracja: czw 23 gru, 2010
Lokalizacja: Okolice OÂświĂŞcimia

Re: Tarcze licznika

Postautor: Dziara » czw 23 gru, 2010

Sorry za odświeżenie tematu ale według mnie nie został on jeszcze zakończony jeśli chcesz to znalazlem w necie pewną tarcze do zegara tu sobie możesz ją pobrać na 2 foto jest wyskalowana.
http://www.wrzucaj.com/771821
JeÂżeli ZginĂŞ To W Przekonaniu, ÂŻe RobiÂłem To, Co NaprawdĂŞ KochaÂłem...

Obrazek



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl