http://images64.fotosik.pl/227/bd69dbbe86b983eamed.jpg tak wygląda teraz
mam założone
* Przedłużki amortyzatorów
Macie jakieś pomysły na zmodyfikowanie, Chodzi mi o coś gustownego nie chce robić Wiejskiego Tuningu. Narazie mam w planach tylko zmianę wydechu, jeszcze nie wiem na jaki ale zmienię, no i jakiś kit 72 czy tam 110. Pomóżcie, aby mój gb był wyjątkowy








