bzyk990 pisze:Odpinasz kostke od stacyjki i przykładasz kabelki(rożne kombinacje) az ci sie zaswiecia pasek led
Bo najprostsza probówka 12voltowa za 6zł to jest burżuazja... Chłopie, nie chwal się takimi pomysłami.
Najtańszy sposób- ruszyc się po "tester instalacji"/probówke jak kto woli, za pół paczki fajek to zakupić i klamerką do masy i szukać gdzie jest plus po przekręceniu kluczyka.
Poszukaj przy przerywaczu kierunkowskazów. Tam jeden jest plus po stacyjce.

Ostatnio zmieniony śr 27 mar, 2013 przez
cysta, łącznie zmieniany 1 raz.