• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Paski led

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Paski led

Postautor: LewY94 » sob 16 mar, 2013

Witam zakupiłem dzis 2 paskio 24cm i chcę je podłonczyc ale zabardzo nie wiem jak tu macie zdj :D : http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater


LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Re: Paski led

Postautor: LewY94 » sob 16 mar, 2013

w tym niebieskim sa baterie a to do czeog przyczepic ?

LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Re: Paski led

Postautor: LewY94 » sob 16 mar, 2013

to jak sie nacisnie to sie swieci ale jak zrobic zeby to włanczc i wyłanczac ?

Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: Paski led

Postautor: Maciek » sob 16 mar, 2013

Jak pod akumulator to robisz tak:
1.
Musisz podłączyć się dwoma innymi kablami pod stacyjke + i - potem kabel z plusem podłączasz do włacznika i + z leda też do włacznika, masy łączysz ze sobą i juz.
2.
Albo podłączasz te oba kable z leda pod stacyjke przecinasz +, dajesz włacznik i juz.

Obrazek chyba odwrotnie te kable nawet
Ostatnio zmieniony sob 16 mar, 2013 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.

LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Re: Paski led

Postautor: LewY94 » sob 16 mar, 2013

musze dawac pod stacyjkę ? nie moge tlyko przełoacznik ? bo to sa z bateriai tylko sobie przełacze przełącznikiem i tyle


Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: Paski led

Postautor: Maciek » sob 16 mar, 2013

no to przetnij kabel + i daj tam włacznik :)
Obrazek

LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Re: Paski led

Postautor: LewY94 » sob 16 mar, 2013

tylko plus ?a co z minusem :P ?

lolopielnia
Majster
Majster
Posty: 122
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: Pielnia, Sanok

Re: Paski led

Postautor: lolopielnia » sob 16 mar, 2013

minusa nie przecinaj bo wystarczy ze na plusie go wylączasz :) (nie wiem czy dobrze zrozumialem co piszecie xd) , sam w swoim dzisiaj paski ledowe zamotnowałem :)

LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Re: Paski led

Postautor: LewY94 » sob 16 mar, 2013

widze że masz c1 napisz na gg

bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: Paski led

Postautor: bzyk990 » sob 16 mar, 2013

Ja ci powiem tak .
Wyjmij kostke od stacyjki, zetknij kabelki z pinami(zobacz na krórym ci swieci pasek led)
wyjmij pin dolutuj ten kabelek od listwy(mozesz dac sobie jakis włacznik pomiedzy) "ja miałem wlacznik od kompa, lipa wyglada ;( "
ÂŻycie to nie jest zabawa!

Moja ulubiona gra
Kliknij nic cie to nie kosztuje!
Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.
Obrazek

LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Re: Paski led

Postautor: LewY94 » ndz 17 mar, 2013

Ja przetne ten przycisk taki co się jak go naciska to sie pali a jak pusci nie pod przełacznik i tyle

LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Re: Paski led

Postautor: LewY94 » ndz 17 mar, 2013

a czym go przykleic do plastików ?

Awatar użytkownika
dawid0402
Weteran
Weteran
Posty: 324
Rejestracja: wt 14 sie, 2012
Lokalizacja: Radom

Re: Paski led

Postautor: dawid0402 » ndz 17 mar, 2013

Klejem na goraco



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl