Witam !
Otóż od kilku dni kłócę się z kumplem , iż cięzko jest dopasować tłumik DOMINATORA do modelu np. Kingway naked'a .
Pytanie. Jak to jest , czy do np. mojego motocykla wystarczy kupić owy tłumik i go po prostu założyć czy trzeba robić jakieś przeróbki ? Spawać gdzie czy cos.






