http://moto.allegro.pl/ellight-hlc-monk ... 41128.html








---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
Ale ma podobne przetłoczenia jak ja na baku.
czy seryjna linka od prędkościomierza podejdzie pod zegary od JC22 


Kebab_Karim pisze: czy seryjna linka od prędkościomierza podejdzie pod zegary od JC22

---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
Może zainwestuję w lepszą lampę z prawdziwym odbłyśnikiem a nie chińskim bublem, który się topi. 



Kebab_Karim pisze:PomyślimyMoże zainwestuję w lepszą lampę z prawdziwym odbłyśnikiem a nie chińskim bublem, który się topi.



teraz czas na zegary od NSR 


Kebab_Karim pisze:Oryginalnie miałem HS1 35/35 włożyłem H4 35/35 i o dziwo zaczął się topić odbłyśnik..
A nie jest to czasem to samo? Wsadziłeś jakąś markową H4 czy NO NAME?



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości