• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

oklejanie moto

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

oklejanie moto

Postautor: danielafel » pn 23 kwie, 2012

witam
ostatnio zastanawiałem się nad oklejeniem motoru czymś takim http://allegro.pl/folia-czarny-carbon-l ... 85738.html podobno ta folia jest bardzo odporna i plastyczna po podgrzaniu


pytanie do was :
1.jak myślicie? dam rade okleić cały ??(bak, plastiki boczne,plastiki tylne, i przedni błotnik)??
2.ile będę potrzebował takiej folii ??
3.czy to będzie wytrzymałe ??

piszcie w komentarzach , może macie jakieś lepsze wzory folii albo coś

zalezy mi na tym bo na baku mam po bokach takie zarysowania i tam rdza wychodzi
Ostatnio zmieniony pn 23 kwie, 2012 przez danielafel, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: oklejanie moto

Postautor: Czyżu15 » pn 23 kwie, 2012

danielafel, jak dla mnie to wiocha na 100% już lepiej obkleić niektóre elementy stickerbombem, brzydko to będzie wyglądać a trzymać się będzie .
only vag

Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Re: oklejanie moto

Postautor: danielafel » pn 23 kwie, 2012

a czy stickerbommb nie będzie za bardzo rzucający się w oczy
a jak już to jaki?? kolorowy czy czarnobiały/?

Awatar użytkownika
krygom15
Majster
Majster
Posty: 107
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: Manasterz

Re: oklejanie moto

Postautor: krygom15 » pn 23 kwie, 2012

danielafel, to już jest kwestia gustu :)

Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Re: oklejanie moto

Postautor: Lunatyk^ » pn 23 kwie, 2012

danielafel pisze:witam
ostatnio zastanawiałem się nad oklejeniem motoru czymś takim http://allegro.pl/folia-czarny-carbon-l ... 85738.html podobno ta folia jest bardzo odporna i plastyczna po podgrzaniu


pytanie do was :
1.jak myślicie? dam rade okleić cały ??(bak, plastiki boczne,plastiki tylne, i przedni błotnik)??
2.ile będę potrzebował takiej folii ??
3.czy to będzie wytrzymałe ??

piszcie w komentarzach , może macie jakieś lepsze wzory folii albo coś


zalezy mi na tym bo na baku mam po bokach takie zarysowania i tam rdza wychodzi


Będzie trzymało się,ae cały moto to brzydko będzie.


Awatar użytkownika
CZARO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1119
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: WWE

Re: oklejanie moto

Postautor: CZARO » pn 23 kwie, 2012

Zrób sobie jakieś wstawki z tego carbonu ale nie oklejaj całego bo brzytko będzie.
Nie sztukÂą jest mieĂŚ nowy samochĂłd , sztuka jest mieĂŚ stary a Âżeby wyglÂądaÂł jak nowy...

Mercedes 190 by Czaro!

Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Re: oklejanie moto

Postautor: Lunatyk^ » pn 23 kwie, 2012

ja sobie obkleiłem lusterka,spojler tym :)
bez przesady całe moto.

Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Re: oklejanie moto

Postautor: danielafel » pn 23 kwie, 2012

aha ok przedni błotnik musze bo była mała gleba
lusterka odrazu oklejone widziałem na allegro
hmmm
jeszcze pomyśle ale całego nie okleje bo to brzydko wygląda

fake4r

Re: oklejanie moto

Postautor: fake4r » wt 24 kwie, 2012

Stary nawet nie wiesz na co się porywasz hehe. Może oklejenie małego elementu nie sprawia dużego problemu ale przy większych plastikach to normalnie krew Ci się w żyłach zagotuje. Po za tym wychodzą bąble powietrza i ciężko tego uniknąć.
Też kupiłem folię bo chciałem okleić cały moto, ale tak to podle wychodziło, mimo wszelkich starań, już nie mówiąc jak czasochłonne to jest i psychicznie męczące.
W końcu wziąłem papier ścierny, spray i zrobiłem malowanko :)
Nie polecam folii do oklejania całego motoru, ewentualnie jakieś wstawki jeśli już.

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: oklejanie moto

Postautor: Pawlos312 » wt 24 kwie, 2012

Jak całe moto to tylko stickerbomb. Nie podoba mi się ten "carbon"
Obrazek

adrol

Re: oklejanie moto

Postautor: adrol » wt 24 kwie, 2012

to już zależy od gustu, zrobić to można, ale nie odda to efektu prawdziwego carbonu.
Folie 3M niby są bardzo dobre.

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: oklejanie moto

Postautor: Alpen » wt 24 kwie, 2012

3M to bdb firma, ale trochę droga. To tak jak china vs japoniec, japoniec w tym przypadku to 3M.
modó³ wm mugen sport cdti

adrol

Re: oklejanie moto

Postautor: adrol » wt 24 kwie, 2012

ale jak to ma być na cały motor to chyba lepiej wydać więcej :)
Nawet widziałem jakiś artykuł na temat tej foli.

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: oklejanie moto

Postautor: Alpen » wt 24 kwie, 2012

Sam użytkuję 3M tylko izolacje, scotchlocki, głowice telekomunikacyjne itp Jakość o niebo lepsza od np. Tesa...
Myślę że w przypadku foli też tak jest.
modó³ wm mugen sport cdti



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl