





A co do tematu to proponuje przemalowanie plastików na jakiś szpanerski kolor, albo jakieś wzorki. Do tego naklejki, ale bez przesady, żeby nie było WT. Można dorzucić kierunkowskazy o ciekawym kształcie, lub lusterka, albo jakieś paski na koła. Jest dużo możliwości. 

szosowe opony i wywalić błotnik z tyłu
miodzio by było

---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
no naklejki z simsona na crossaMarcin 205 pisze:Enduro S51 - jak Simson
mozesz dodac paski na kola, wypolerowac felgi itp 


---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
http://moto.allegro.pl/filtry-stozki-sk ... 18245.html czy ten stożek był by dobry??? 






A co do SM super Moto

---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości