• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Przednia owiewka.. Street

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
FERROSRIDER
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Czerwionka

Przednia owiewka.. Street

Postautor: FERROSRIDER » pn 04 kwie, 2011

Siema. W moim Ferro wymieniłem po założeniu silnika 110 już 4 żarówki(wibracje) no i przyszedł czas na H4 ale okazało się że reflektor nie wytrzymał i się przepalił.. myśle nad kupnem Owiewki Street http://allegro.onet.pl/lampa-przednia-s ... 68128.html
No ale... i tu właśnie mój problem. czy będzie pasowac .. jak ona świeci .. czy dobrze?? .. i jak z żarówkami do tego..??
Obrazek


Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Przednia owiewka.. Street

Postautor: choinka » pn 04 kwie, 2011

Słyszałem że ona dobrze świeci do 5m a później światło się rozchodzi na boki i masz pobocze oświetlone...

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Przednia owiewka.. Street

Postautor: ZiomeK » pn 04 kwie, 2011

4 żarówki haha :D Ja mam tak na 50cc :D Teraz już ok :) Właśnie widzę opis na gg H4 w Ferro :D Co do owiewki to mi się podoba, jeśli musisz kupić ;) Może tą? http://allegro.onet.pl/owiewka-uniwersa ... 83323.html http://allegro.onet.pl/owiewka-reflekto ... 57703.html albo taką od razu z kierunkami.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

FERROSRIDER
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Czerwionka

Re: Przednia owiewka.. Street

Postautor: FERROSRIDER » pn 04 kwie, 2011

Aha.. dzięki . tak jak Ziom97 napisał ta Eco Fly Eyes by fajna byłą.. tylko czy ktoś wie jak one świecą..no nie chce w nocy jechac.. i żeby nie było tak że latarka za 5 zł lepiej świeci.?
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Przednia owiewka.. Street

Postautor: ZiomeK » pn 04 kwie, 2011

TaHa taką miał, pytaj go :)
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg


Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: Przednia owiewka.. Street

Postautor: Stunti » pn 04 kwie, 2011

FERROSRIDER, ja mam taka w Rg i super ona świeci <luzik>
Obrazek

Awatar użytkownika
szymi224
Specjalista
Specjalista
Posty: 204
Rejestracja: czw 03 lut, 2011
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Przednia owiewka.. Street

Postautor: szymi224 » pn 04 kwie, 2011

Mój kolega ma taką w Bartonie i ci powiem , że i wygląda i świeci bardzo ładnie ;]
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zum ... 500/120077

"zdaje sobie sprawe ze zlamalaem przepisy i narazilem innych uczestnikow ruchu drogowego na niebezpieczenstwo gdyz lubie za***rdalac"

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Przednia owiewka.. Street

Postautor: choinka » pn 04 kwie, 2011

No właśnie bo ja słyszałem że mocno świecą ale na pobocze tzn światło jest rozbieżne.

Awatar użytkownika
szymi224
Specjalista
Specjalista
Posty: 204
Rejestracja: czw 03 lut, 2011
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Przednia owiewka.. Street

Postautor: szymi224 » pn 04 kwie, 2011

U mnie w Zumico światło tez jest rozbieżne i szczerze mówiąc bardzo ułatwia to jazdę... :]
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zum ... 500/120077



"zdaje sobie sprawe ze zlamalaem przepisy i narazilem innych uczestnikow ruchu drogowego na niebezpieczenstwo gdyz lubie za***rdalac"

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Przednia owiewka.. Street

Postautor: choinka » pn 04 kwie, 2011

Ale aż tak że widzisz lewą stronę i prawą jezdni a środka nie? Nie mam co się kłócić bo nie miałem styczności z nią ale z tego co słyszałem to mocno widać ale pobocze i 5m przed sobą.

Awatar użytkownika
szymi224
Specjalista
Specjalista
Posty: 204
Rejestracja: czw 03 lut, 2011
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Przednia owiewka.. Street

Postautor: szymi224 » pn 04 kwie, 2011

Dokładnie to jest tak: pobocza są oświtlone na tyle dobrze, że je widać ;] A oczywiście główny promień lampy skupia się bardziej na srodku. A zasięg przed sobą srodka to tak 5-6 m. Pozdrawiam :)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zum ... 500/120077



"zdaje sobie sprawe ze zlamalaem przepisy i narazilem innych uczestnikow ruchu drogowego na niebezpieczenstwo gdyz lubie za***rdalac"

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Przednia owiewka.. Street

Postautor: choinka » pn 04 kwie, 2011

To nie wiem. Fajnie by było jak byś zrobił zdjęcie :) To by najbardziej "rozjaśniło" sprawę. Dosłownie rozjaśniło ;d

FERROSRIDER
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Czerwionka

Re: Przednia owiewka.. Street

Postautor: FERROSRIDER » wt 05 kwie, 2011

Dzięki wszystkim za pomoc.. ale dziś byłem w sklepie i jak mi to podłączył to tylko za głowe sięzłapałem. ; D na allegro zamówiłem coś takiego http://allegro.onet.pl/lampa-przednia-6 ... 44144.html

Można zamknąc..
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Przednia owiewka.. Street

Postautor: ZiomeK » wt 05 kwie, 2011

Odpowiedz mi jeszcze na to pytanie, co to było, że się za głowę złapałeś?
Nie wiem czy taka mocna żarówka może być...
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

FERROSRIDER
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Czerwionka

Re: Przednia owiewka.. Street

Postautor: FERROSRIDER » wt 05 kwie, 2011

No ta owiewka świeciłą za słąbo...a o co ci chodzi z tą mocną żarówką
Obrazek



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl