• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Dennie czy bosko, co macie o tym do powiedzenia?

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Stefcio997
Weteran
Weteran
Posty: 337
Rejestracja: sob 17 mar, 2012
Lokalizacja: Olsztyn (W-M)

Re: Dennie czy bosko, co macie o tym do powiedzenia?

Postautor: Stefcio997 » czw 26 kwie, 2012

hmm, mój idzie prawie ze odwrotnie, to co u Ciebie czarne u mnie na pomarańczowo, a to co na pomarańczowo u mnie na czarno, oryginalnie czarne, chropowate plastiki między nogami i pod siedzeniem carbon :) polecam dla dobrego efektu i smukłego wyglądu tyłu obciąć błotnik/uchwyt na tablicę i zamontować tylko taki malutki pod samą tablicę.
Ostatnio zmieniony czw 26 kwie, 2012 przez Stefcio997, łącznie zmieniany 1 raz.
She's not girl, she's so bad.
She's the best ride I ever had.
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22630240


Awatar użytkownika
XxXzielonyXxX3
Specjalista
Specjalista
Posty: 176
Rejestracja: ndz 08 sty, 2012
Lokalizacja: SÂłupsk

Re: Dennie czy bosko, co macie o tym do powiedzenia?

Postautor: XxXzielonyXxX3 » czw 26 kwie, 2012

No, jest nadzieja (światełko w tunelu), być może wujek mi pomaluje. A co za tym idzie, mniejsze koszta i profesjonalnie pomalowane. Ale nie wiadomo, bo być może czasu nie będzie miał. :/

A ja właśnie puki mam czas, to się zastanawiam. Co do tego pomarańczu. :D
Może, czarny mocny i taki jaskrawy zielony?

Niżej fota. Jest na niej napis "ZIELONY" i ten wzorek, o takim kolorku mówię.. :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a9 ... 94171.html

Awatar użytkownika
Stefcio997
Weteran
Weteran
Posty: 337
Rejestracja: sob 17 mar, 2012
Lokalizacja: Olsztyn (W-M)

Re: Dennie czy bosko, co macie o tym do powiedzenia?

Postautor: Stefcio997 » pt 27 kwie, 2012

ja bym na twoim miejscu tyle kolorkow nie mieszal, lepiej pomalowac w 2 i tyle.
She's not girl, she's so bad.

She's the best ride I ever had.

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22630240

Awatar użytkownika
XxXzielonyXxX3
Specjalista
Specjalista
Posty: 176
Rejestracja: ndz 08 sty, 2012
Lokalizacja: SÂłupsk

Re: Dennie czy bosko, co macie o tym do powiedzenia?

Postautor: XxXzielonyXxX3 » pt 27 kwie, 2012

I znów zmiana. Ach sporo tego, lecz ta trzeba. :D
Być może malunek jaki siądzie na Salmo to żółto- czarny. Jak szerszeń. Ha, ha.

ziom12221
Specjalista
Specjalista
Posty: 177
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012
Lokalizacja: SzynkielĂłw

Re: Dennie czy bosko, co macie o tym do powiedzenia?

Postautor: ziom12221 » ndz 05 sie, 2012

kup jakieś naklejki i będzie super
Ostatnio zmieniony ndz 05 sie, 2012 przez ziom12221, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Gusmas
Majster
Majster
Posty: 144
Rejestracja: wt 09 sie, 2011
Lokalizacja: Warszawa-MokotĂłw

Re: Dennie czy bosko, co macie o tym do powiedzenia?

Postautor: Gusmas » ndz 05 sie, 2012

ziom12221 pisze:kup jakieś naklejki i bendzie super

Kup jakiś słownik, najlepiej języka polskiego, to dopiero będzie wystrzałowo :)

Awatar użytkownika
XxXzielonyXxX3
Specjalista
Specjalista
Posty: 176
Rejestracja: ndz 08 sty, 2012
Lokalizacja: SÂłupsk

Re: Dennie czy bosko, co macie o tym do powiedzenia?

Postautor: XxXzielonyXxX3 » ndz 05 sie, 2012

ziom12221, troszkę odkop zrobiłeś. :D
Już dawno pomalowałem moto. :P
Masz tutaj kilka foteczek, forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=3548#48318 .

A temat do zamknięcia. :)



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl