Postautor: kamil66kl » ndz 22 kwie, 2012
don też dobrze pisze ale to nie jest konieczne, stunti mógł byś tak nie cwaniakować? ile stuntujesz? 2 miesiące? hb jest potrzebne, sam miałem na początku tylko nożny ale nie wystarczał i zrobiłem sobie tarcze z tyłu i 2 zaciski i jest ok, ja na silniku 110 jeszcze na 3 mogę latać na kole na zębatkach 14/44, tak że myślę że na 50ccm po dobrym wyregulowaniu też się da. a jak zaczynasz stuntować to radzę ci zrobić kletkę, albo chociaż jakieś crashe, a jak nie to chociaż plastiki zdjąć bo szkoda żeby się połamały
Ostatnio zmieniony ndz 22 kwie, 2012 przez
kamil66kl, łącznie zmieniany 1 raz.