Oto spełniło się moje marzenie. Stałem się właścicielem Fiata 126p Elegant. Autko ma 42 tys. km przebiegu. Pali i jeździ bez problemu. Kupiony w okolicach Garwolina, za 1450 zł. Że drogo? Może i drogo, ale jest w idealnym stanie, a do tego dostałem od razu dodatkowe koła z oponami zimowymi, używanymi jeden sezon. Jestem bardzo dumny z mojego autka. Bez problemu wytrzymało drogę powrotną do domu, wynoszącą 72 km. Oto i kilka zdjęć mojego cudeńka:






! Szerokość LWG
6 osób w Maluchu i bylo ciasno.. tata 12 wpakował xddd.
Ile ma lat? 

Daj fotki wnętrza
Zawieszonko zdrowe? Sprawdź przede wszystkim końcówki kierownicze i resory czy nie popękane.
ha no rzeczywiscie
[/URL]