• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Audi A4

Zaprezentuj swoje cztery kółka.
Awatar użytkownika
prezes
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 435
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: SÂławoborze/Koszalin

Re: Audi A4

Postautor: prezes » czw 26 wrz, 2013

na body RS4 trzeba kupę kasy, a ja jestem tylko studentem :p Dekory w środku nie brudzą się. FISa oryginalnego nie mam, ale zamontowałem coś o wiele lepszego http://www.telwis.pl/uniwersalny-komput ... 68cccb4e8f


Awatar użytkownika
LukMoto
Moderator
Moderator
Posty: 333
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: Zabrze (ÂŚL)

Re: Audi A4

Postautor: LukMoto » czw 26 wrz, 2013

ludzie na światłach będą się czuli rajdowcami jak objadą "RS4" ich golfem 1.9tdi :)
hahaha mi ona nie posłuży do szybkiego przyspieszania spod świateł tylko ma poprostu śmigać. oszczędnie i dostojnie :D Od zawsze marzyłem o RS4 ale no nie wszystko można mieć.
prezes, za zderzaki RS płaci się 500 od sztuki do nawet 1500 faktycznie nie mało, ale można dwa po 500 wyrwać. raz przyoszczędzić i są :)
Romet 50T-1(2007-2010) -> Benzer Texas 72(2010-2012) -> Barton Fighter 110(2013-2015)
->
Toyota Avensis T22(2015-?) -> Toyota Corolla E11(2016-2016) -> Audi A3 8L(2016-?) -> ?

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2525
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Nowe Miasto Lub.

Re: Audi A4

Postautor: KucaQ » czw 26 wrz, 2013

Luk, według mnie przerabianie zwykłej A na RS'kę to się mija z celem. Co innego eSę przerobić na RS, to tak, bo już mocniejsze, dynamiczniejsze i w ogóle, charakterystyka bardziej zbliżona do RS :D
Ja sam mam w odległych planach S6 z zdesiami i progami RS, ale za chiny bym nie przerobił zwykłej a na RS, na S może, może.
Aha i zauważ że wkładając zdesie od S albo od RS to musisz kupic, albo przerobić błotniki, bo S i RS miało szersze zderzaki i nadkola :p
"Błyskawica zaklęta w magicznym kręgu powoduje, że nie odczuwam w sobie lęku..."

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Audi A4

Postautor: b0r3gi » czw 26 wrz, 2013

KucaQ pisze:Luk, według mnie przerabianie zwykłej A na RS'kę to się mija z celem. Co innego eSę przerobić na RS, to tak, bo już mocniejsze, dynamiczniejsze i w ogóle, charakterystyka bardziej zbliżona do RS :D
Ja sam mam w odległych planach S6 z zdesiami i progami RS, ale za chiny bym nie przerobił zwykłej a na RS, na S może, może.
Aha i zauważ że wkładając zdesie od S albo od RS to musisz kupic, albo przerobić błotniki, bo S i RS miało szersze zderzaki i nadkola :p

Dokładnie tak samo uważam. S-ke można przerobić bo ona ma nawet ten sam silnik tylko słabszy osprzęt. A przerabianie takiej zwykłej to po prostu wstyd. I tak jak napisał Kucaq nie wsadzisz zderzaków RS bez kupna przednich błotników, tylnych drzwi i wspawywania tylnych paneli z rs. Widziałem kiedyś w sumie jedno a4 ze zderzakiem przód rs i nie miało błotników rs ale niewiem jak on to zrobił.

Awatar użytkownika
prezes
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 435
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: SÂławoborze/Koszalin

Re: Audi A4

Postautor: prezes » czw 26 wrz, 2013

Do pełnego pakietu S/RS trzeba również wymienić progi i wszystkie drzwi. Także kompletne body S4/RS4 z lakierowaniem przewyższa wartość auta :)


Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2525
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Nowe Miasto Lub.

Re: Audi A4

Postautor: KucaQ » czw 26 wrz, 2013

Drzwi to niekoniecznie, bo szpachla sprawę załatwi <troll>
"Błyskawica zaklęta w magicznym kręgu powoduje, że nie odczuwam w sobie lęku..."

Awatar użytkownika
LukMoto
Moderator
Moderator
Posty: 333
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: Zabrze (ÂŚL)

Re: Audi A4

Postautor: LukMoto » pt 27 wrz, 2013

http://www.youtube.com/watch?v=Wgke_T27e8k
i obok macie drugą część. Tak też można :) Ale powiedzcie dlaczego "przerabianie A mija się z celem ? z S też trzeba troche pozmieniać, mimo że mniej... a silnik to nie ma tu nic do gadania :)
To tak jakby powiedzieć, że robienie Golfa I w german style jest bez sensu bo ma za słaby silnik ( troche słabe porównanie <lol> ) to że silnik słaby nie znaczy, że optycznie samochód nie może wyglądać jak 1.000.000$ :)
Ostatnio zmieniony pt 27 wrz, 2013 przez LukMoto, łącznie zmieniany 1 raz.
Romet 50T-1(2007-2010) -> Benzer Texas 72(2010-2012) -> Barton Fighter 110(2013-2015)
->
Toyota Avensis T22(2015-?) -> Toyota Corolla E11(2016-2016) -> Audi A3 8L(2016-?) -> ?

Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: YBR 125

Re: Audi A4

Postautor: Dominxd » pt 27 wrz, 2013

co innego Golf w german style a co innego "RS4" z 1,9TDI pod maską :D


to taki przykład :P

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2525
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Nowe Miasto Lub.

Re: Audi A4

Postautor: KucaQ » pt 27 wrz, 2013

LukMoto, nie mówię, że przerobić nie można, bo jak najbardziej można, ale dla mnie to wieś :)
Ja rozumiem, chęć, ale po co przerabiać A na RS, skoro możesz sobie dołożyć i kupić S/RS? :D
Tak samo ja, marzę o RS6 C6, ale nie będę kupował A6, żeby tylko zrobić taniej, kupię S6 i wsadzę body kit od RS6 i przypuszczam wyjdę na zero bo body S i RS są w tym samym przedziale cenowym xD
W germanie to może być nawet maluch, ale to kijowy przykład, bo w german możesz dać malana, albo Rolls Royca, tak samo rost, możesz zapuścić starego matiza, albo nowiutkie Porsche z salonu, wszystko zależy od upodobań, ale takie przerabianie mija się z celem :p
Ostatnio zmieniony pt 27 wrz, 2013 przez KucaQ, łącznie zmieniany 2 razy.
"Błyskawica zaklęta w magicznym kręgu powoduje, że nie odczuwam w sobie lęku..."

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Audi A4

Postautor: b0r3gi » pt 27 wrz, 2013

LukMoto pisze:http://www.youtube.com/watch?v=Wgke_T27e8k
i obok macie drugą część. Tak też można :) Ale powiedzcie dlaczego "przerabianie A mija się z celem ? z S też trzeba troche pozmieniać, mimo że mniej... a silnik to nie ma tu nic do gadania :)
To tak jakby powiedzieć, że robienie Golfa I w german style jest bez sensu bo ma za słaby silnik ( troche słabe porównanie <lol> ) to że silnik słaby nie znaczy, że optycznie samochód nie może wyglądać jak 1.000.000$ :)

co ty porównujesz? German to jest styl i można w nim zrobić każde auto. Zrób a4 w german to będzie git. A ty po prostu chcesz odwalić wieś, to tak samo jak BMW 1.6 z M-pakietem. Wieś i tyle. A idąc za twoim tokiem rozumowania że nawet słabe auto może wyglądać jak 1000000$ to co powiesz o replikach? Co powiesz na zwykłe auto na które jakiś wieśniak nałożył tone laminatów i jakoś wyrzeźbił z tego lambo, ferarri itp.? Bo to już jest szczyt wszystkiego.
Ostatnio zmieniony pt 27 wrz, 2013 przez b0r3gi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LukMoto
Moderator
Moderator
Posty: 333
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: Zabrze (ÂŚL)

Re: Audi A4

Postautor: LukMoto » pt 27 wrz, 2013

Napisałem, że to słaby przykład, ale to pierwsze co mi przyszło na myśl.
I tylko proszę nie spinajcie się bo ja Was dobrze rozumiem :D
A ty po prostu chcesz odwalić wieś
jeżeli moja A4 wyglądałaby jak RS4 to co w tym za wieś ? Ja to przyjmuję tak jakbyś powiedział że ori Audi RS4 jest wieśniackie <uoee>
A co tutaj ma do rzeczy czy mam 1.6 czy 2.7 Bi-T ?
Do czego Ty porównujesz... metamorfozę np. Toyoty MR2 na Lambo ?...
A tutaj chcę tylko zmienić A na RS ten sam model tylko w innym opakowaniu.
to tak samo jak BMW 1.6 z M-pakietem

Czyli takie dodatki jak S-line czy pakiet-M jako sygnaturki za 4500zł które można dokupić do zwykłej A4 czy F30 w salonie to wieś ?
To też się zalicza do Twojego rozumowania ?
KucaQ, cięęężko znaleźć prawdziwą S-kę poniżej 8000 <figielek>
co innego Golf w german style a co innego "RS4" z 1,9TDI pod maską :D
to taki przykład :P

Dominxd, no niby ta...racja :P ale każdy chce mieć samochód pod siebie :)
Ostatnio zmieniony pt 27 wrz, 2013 przez LukMoto, łącznie zmieniany 4 razy.
Romet 50T-1(2007-2010) -> Benzer Texas 72(2010-2012) -> Barton Fighter 110(2013-2015)
->
Toyota Avensis T22(2015-?) -> Toyota Corolla E11(2016-2016) -> Audi A3 8L(2016-?) -> ?

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Audi A4

Postautor: b0r3gi » pt 27 wrz, 2013

Cytat:
A ty po prostu chcesz odwalić wieś
jeżeli moja A4 wyglądałaby jak RS4 to tak jakbyś powiedział że ori Audi RS4 jest wieśniackie więc nie przesadzaj <uoee>

nie RS4 nie jest wieśniackie bo jeździ tak jak wygląda. Twoje może i by wyglądało jak RS4 dokąd byś nie odpalił. To jest po prostu dla mnie wiocha. Takimi autami jeżdzą wieśniaki i szpanerzy bo dla nich liczy sie tylko to jak wygląda a byle tico go wyprzedzi.

Awatar użytkownika
LukMoto
Moderator
Moderator
Posty: 333
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: Zabrze (ÂŚL)

Re: Audi A4

Postautor: LukMoto » pt 27 wrz, 2013

To jest po prostu dla mnie wiocha. Takimi autami jeżdzą wieśniaki i szpanerzy bo dla nich liczy sie tylko to jak wygląda a byle tico go wyprzedzi.

prędzej się coś sp***doli w 2.7 Bi-T niż wolnossącym 1.6...
czyli ładny samochód to poprostu wiocha... super...
Sory ale grzecznie powiem... Nie chce mi się już z Tobą na ten temat dyskutować, bo i tak dla Ciebie wszystko o czym nie powiem to "wiocha"... http://pl.wiktionary.org/wiki/robi%C4%87_wioch%C4%99 :)
Dobra... z Szacunku dla autora i jego tematu nie wypowiadam się, aby nie robić większego spam`u :)
Romet 50T-1(2007-2010) -> Benzer Texas 72(2010-2012) -> Barton Fighter 110(2013-2015)
->
Toyota Avensis T22(2015-?) -> Toyota Corolla E11(2016-2016) -> Audi A3 8L(2016-?) -> ?

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2001
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Audi A4

Postautor: n0r3k » pt 27 wrz, 2013

b0r3gi, czemu bmw 1.6. w mpaku to wies? tak to na serii wychodziło. wies to jest 1.6 z naklejka M3 :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Audi A4

Postautor: b0r3gi » pt 27 wrz, 2013

LukMoto pisze:prędzej się coś sp***doli w 2.7 Bi-T niż wolnossącym 1.6...

o brak argumentów czyli przechodzimy do tematu awaryjności :D Nie wszystko dla mnie to wiocha. Ale auto musi jeździć tak jak wygląda. Kolega wyżęj dał dobre koło, glebe i autko super wygląda i nie musi mieć 500km bo nic na to nie wskazuje. A zderzaki od RS wskazują na dużą moc i taką też to auto powinno mieć. Już nawet można by te zderzaki wsadzić ale do pomodzonej 1.8t żeby miał choć troche tą moc zbliżoną. A ty chcesz założyć zderzaki od RS4 i dobrze jak chcesz to rób twoje auto. Ja wyrażam swoje zdanie bo od tego jest internet i forum.
NOREK źle sie wyraziłem, chodziło mi właśnie o znaczek M3, tjuningowe lusterka M z allegro itp. :D
Ostatnio zmieniony pt 27 wrz, 2013 przez b0r3gi, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Nasze samochody”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl