










A nie chciało mi się w mrozie wykręcać linki prędkościomierza 

do końca tygodnia powinno być wszystko zmontowane
Trochę wyszło wszystko razem ale myślę że opłacało się.


A buda będzie przygotowana zawsze pod drugi głośnik jak by mi było za mało ale powątpiewam w to 



sub zagłuszy ich charczenie


![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)


radio jak radio, nie jest najgorsze
ale 4x40W nie ma na pewno
no i po jakimś czasie możesz zacząć narzekać na dotyk, kumpel ma podobne i dotykowym ekranem ciężko się posługiwać
ale ogólnie czekam na efekt końcowy ![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)

Ale nie wierzę w to że taką ma moc

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości