• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Honda nsr 125

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Honda nsr 125

Postautor: Yato » ndz 01 wrz, 2013

Siema, po długim czasie oczekiwania, po wielu przejechanych kilometrach, wielu obejrzanych motocyklach, znalazłem tą nsr, pogadałem z kolesiem, wczoraj umówiliśmy się że dziś przyjedziemy. Od razu jak ją zobaczyłem mi się spodobała, była najlepsza z tych wszystkich które oglądaliśmy. Odległość od pługu dobra <lol>, przewiózł mnie gostek, nie znosi, wygląda na prostą :D 38 km było przejechanych na nowej górze tzn kuty tłok wossnera i tuleja (robione w motor techu), jeszcze docieram, więc w rezonans raz tylko wszedłem :D
Wracałem 60 km do domu to nadgarstki bolały :D
Łapcie fotki:
http://zapodaj.net/95a328a5c3bdc.jpg.html
http://zapodaj.net/27ae30d327d69.jpg.html
http://zapodaj.net/443e2e6483645.jpg.html
http://zapodaj.net/695adf57d55d7.jpg.html
http://zapodaj.net/f0d1713960384.jpg.html
http://zapodaj.net/b837a21acf054.jpg.html
http://zapodaj.net/c20efcc6ce478.jpg.html
http://zapodaj.net/701cf2b6bd580.jpg.html
:)


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Honda nsr 125

Postautor: n0r3k » ndz 01 wrz, 2013

NSR <3
co za śwynia w krzokach leje?! :D
po 60km nadgarstki bolały?kuźwa ja 200 musiałem wracać xD
ładna jest, spota trzeba zrobić jak nic :D
jaka komprecha?
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Honda nsr 125

Postautor: to&owo » ndz 01 wrz, 2013

ale koło blisko pługu O.o na 100% nie bita ?



































<troll> no yatowcu ,w końcu kupiłeś :D
nie lubię takich 2t ,ale malowanie chociaż masz ładne ,który rok ? :P
ps. który Bumek szczy w tle ? :D

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Honda nsr 125

Postautor: Alpen » ndz 01 wrz, 2013

Ładna jest nawet. :) Mam tylko ALE. Czy to koło względem ogona nie jest krzywe na 3 foto? Bo mam takie wrażenie.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1525
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Honda nsr 125

Postautor: kaccerski » ndz 01 wrz, 2013

wkońcu żeś kupił :D tylko opony kup bo sie zabijesz :* , słyszałem żę dasz sie przejechać ? :D
"Prowizorka Trzyma Lata ! "
"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "
JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069

router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D

Pozdrawiam :)


Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Honda nsr 125

Postautor: Bumek » ndz 01 wrz, 2013

Alp3n, tablica jest krzywo, dlatego tka sie wydaje ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Honda nsr 125

Postautor: Monster96 » ndz 01 wrz, 2013

No złom jak złom ,takie samo gówno jak inne nsr , w niczym nie lepsza










































Zmałpowane po speeder`rku :D <troll> . Ładna ta twoja ;) To malowanie mi się strasznie podoba :D Kiedy onboard ? :D Planujesz tuning ? :D

Życzę ci bez awaryjnej jazdy :)
Ostatnio zmieniony ndz 01 wrz, 2013 przez Monster96, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Honda nsr 125

Postautor: Yato » ndz 01 wrz, 2013

Alp3n, prosto jest, może delikatnie blacha krzywo idzie i plastik prawy może na dół iść, bo zaczepy urwane w nim po glebie :/ i trochę drga.

ta samka guźca co krzaki podlewa to bumek :D
:)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Honda nsr 125

Postautor: to&owo » ndz 01 wrz, 2013

ślyczny chłopak :P mi się zdaje ,że raczej prosta ,tylko tablica krzywo przykręcona i dlatego

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Honda nsr 125

Postautor: Monster96 » ndz 01 wrz, 2013

Yato, a dałeś bumkowi ? ( przejechać się na nsr nie du** to tego wież że za spoks jesteś by m udać <smile> )

Kiedy dasz filmik jak palisz kapcia do strzału ? <radocha> <radocha>
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Honda nsr 125

Postautor: Yato » ndz 01 wrz, 2013

Monster96, dałem mu się przejechać :D
Palić gumy na pewno nie będę bo oponka prawie nówka jest na tyle :) Na przodzie jeszcze do końca sezonu oblata, wydaje się łysa bo zakurzona dosyć była po jeździe :)
:)

Awatar użytkownika
Volumne
Weteran
Weteran
Posty: 542
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: PorĂŞba

Re: Honda nsr 125

Postautor: Volumne » ndz 01 wrz, 2013

może głupio zabrzmi ,ale fajniejszy jest mistrz drugiego planu :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Honda nsr 125

Postautor: Bumek » ndz 01 wrz, 2013

Nsr fajna, jeździłem. Nie to co chinol, całkowicie inna jazda, moto płynie po drodze, nawet na dziurach, a chinolem? tu trzask, tu prask :)) I prosta jest na 100%, bo puściłem kierę przy 160, to na dziurach nawet nie dużo podskakiwał, hehe, żartuje xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Honda nsr 125

Postautor: Yato » ndz 01 wrz, 2013

jeszcze jedno, czacha zniekształcona jest bo przy prawym boczku zaczep urwany i zamiast opierać się w tym miejscu co lewa strona, opiera się na ramie i odchodzi do tyłu :)
:)

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Honda nsr 125

Postautor: BarneY » ndz 01 wrz, 2013

Po pierwsze to cholernie zazdroszczę :D Śliczne moto, oby jak najdłużej służyło :) Tylko z rozwagą! :)
No i teraz tylko niech Bumek kupi moto i zapraszam do mnie :D Lewa! oklaski
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl