Chciałbym zaprezentować mój nowy nabytek czyli Honde Cr 125
Jest tp typowy cross na tor . Posiada 5 biegów co jest minusem jak dla mnie , ponieważ brakuje tej 6 czasami , ale ogólnie jest dobrze
na pierwszych trzech biegów spokojnie można postawić ją na koło bez sprzęgła
Honda jest z 2000 roku , ma założony nowy cylinder na nicasilu oraz tłok selekcji A , założone nowe sprzęgła , łożyska na wale i inne duperele
W najbliższym czasie z chęcią zamówiłbym nowe manetki i jakąś okleine , ale nie wiem czy fundusze na to pozwolą:)
http://imageshack.us/photo/my-images/69 ... 108fu.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/10/dsc00110dr.jpg/




![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)






a ja się tyle narozbierałem , zdjąć oponę z tyłu w niej i dętke to jedna wielka męczarnia